Kavos aparatų remontas

   Surasti centrą, kuris specializuojasi ir kavos aparatų remontu yra sunku, bet mes jau daug metų specializuojamės Espresso aparatų remontu, tiesiogiai iš gamintojų tiekiame detales remontui ir pardavimui.  Atliekame diagnostiką ir kavos aparatų remonto kainos įvertinimą. Nesvarbu, ar tai pusau automatinis ar sudėtingas automatinis kavos aparatas, mes atliksime visų gamintojų automatinių kavos aparatų taisymą ir nukalkinimą.

 

Skalbimo mašinų remontas

   Mūsų dirbtuvės - Autorizuotas LG, Samsung ir kitų gamintojų servisas. Atliekame garantinį ir pogarantinį skalbyklių remontą vartotojo namuose ir įmonės dirbtuvėse. Atliekame profilktinius aptarnavimus, reikalui esant keičiame susidėvėjusias detales, suteikiame garantijas. Užsakome tik originalias detales tiesiogiai iš gamintojų, parduodame durelių gumas, durelių stiklus, kaitinimo elementus, valdymo blokus ir kitas skalbimo mašinos detales.

Indaplovių remontas

Taisome visų tipų indaploves servise, atvykstame į namus, reikalui esant savo transportu atsivežame į serviso dirbtuves, suremontavus grąžiname. Suteikiame garantijas.

Šaldytuvų taisymas

Remontuojame sugedusius šaldytuvus kliento namuose ir dirbtuvėse - pildome freoną, keičiame perdegusius kompresorius, šaldymo sieneles, nustatome freono nuotėkio vietą ir pašaliname jas, remontuojame ir keičiame valdymo plokštes, atliekame kitus šaldytuvo remonto darbus.

 

Buitinė technika