By Eris / Naujienos / 0 Comments

Jau ir Kliento namuose Šneiderio elektronika, UAB meistrai  teikia televizorių, skalbyklių ir šaldytuvų remonto paslaugas vartotojams ir verslo partneriams.

Dabar jau ir garantinius televizorius galime atsisiųsti per siuntinių tarnybą į servisą, suremontuoti ir grąžinti klientui įmonės sąskaita. Pagal susitarimą galime ir negarantinius televizorius bei kitą techniką (kameras, fotoaparatus, muzikinius centrus, MP3 grotuvus) atsisiųsti iš kliento namų, suremontuoti ir grąžinti klientui. Siuntimo kainos dažnai būna žemesnės, nei vežti pačiam, nereikia gaišti laiko, nereikia taikytis prie savo ir įmonės darbo laiko, suremontavus pranešama Klientui telefonu.

VENIPAK, DPD

Apmokėjimą priimame ir banko pavedimu.

By Eris / Naujienos / 0 Comments

Buitinės technikos (šaldytuvų, skalbyklių, indaplovių, oro kondicionierių, kavos virimo automatų) remontui reikalingas meistras. Darbas pas klientą namuose ir dirbtuvėse.

Smulkios buitinės technikos (fenų, laidynių, dulkių siurblių, virtuvinių kombainų ir t.t.) remontui reikalingas meistras, išmanantis elektroniką. Darbas dirbtuvėse.

Kompiuterių, multimedijos, garso ir vaizdo aparatūros remontui reikalingas meistras turintis techninį elektronikos išsilavinimą (priimame ir studijuojančius šią profesiją).

Meistrui suteikiama remontuojamos technikos techninė dokumentacija, remontui reikalinga įranga. Nemokamai organizuojami tobulinimosi kursai. Atlyginimas pagal atliktą darbą, o daug praktinės patirties neturintiems galimas fiksuotas atlyginimas.

Kreipkitės pas įmonės vadovą telefonu: +37069880939 arba elektroniniu paštu: info@eris.lt