Televizorių remontas

Kvalifikuoti ir didžiausią patirtį Klaipėdoje turintys meistrai - čia pat servise greitai ir tiksliai nustatys gedimą bei pasiūlys Jums tinkamą remonto kainą. Esame autorizuotas servisas, dėl ko detales užsakome tiesiogiai iš gamintojų, todėl detalių kainos žemiausios, o pristatymo laikas - trumpiausias. Atnaujiname televizorių programinę įrangą, remontuojame komponentų lygmenyje, (galime pakeisti tik neveikiančias detales, o ne visą bloką, todėl remonto kaina gali būti žymiai mažesnė). Atvykstame ir į namus.

Esame tiesiogiai autorizuotas SONY, Samsung, LG, Panasonic, Philips, SHARP servisas. Remontuojame Toshiba, Hitachi, JVC, Beko, Vestel, Thomson, Pioneer ir kitų gamintojų televizorius ir monitorius.

Remontuojame LCD, LED, OLED ekranus. Keičiame LED pašvietimo juostas pilnai išardant ekraną, visiems darbams suteikiame garantijas. Jeigu reikia, galime pakeisti WiFi modulius, motinines SSB plokštes, maitinimo blokus, kolonėles, ekranus, distancinio valdymo pultus ir kitus televizorių bei monitorių komponentus. Plazminiams televizoriams galime pasiūlyti Y-SUS, Z-SUS, X-SUS, SMPS blokus.

    Atliekame remonto kainos įvertinimą draudimo bendrovėms, siūlome žemiausias remonto ir detalių kainas.

Sugedusius prietaisus galime paimti tiesiai iš jūsų namų visoje Lietuvoje, o po remonto - grąžinti tiesiogiai į jūsų namus.

Garantiniam remontui artimiausią Serviso centrą, arba naujausią programinę įrangą galima rasti tiesiogiai gamintojo puslapyje

SONY: SONY garantinio remonto centras, 

Naujausia SONY programinė įranga

Samsung: Samsung garantinio remonto centras

Naujausia Samsung programinė įranga

LG: LG garantinio remonto centras

Naujausia LG programinė įranga

Televizorių remonto serviso adresas: Klaipėda, Dubysos 31a. telefonai pasiteiravimui: 863833331, 846340758

Vaizdo technika