Autorizuotas elektronikos servisas

Autorizuotas elektronikos servisas

Šneiderio elektronika, UAB įmonė dirba nuo 1993 metų. Serviso užduotis – elektroninės įrangos remontas. Esame autorizuotas stambiausių kompanijų – SONY, LG, Samsung servisas. Remontuojame garantinę ir pogarantinę kitų gamintojų, kaip Panasonic, Philips, Toshiba, Sharp, Bosch, Siemens, Liebherr buitinę techniką.

Remontuojame buitinę techniką su tęstine SKC (Serviso Kontraktų Centras) garantija, pasibaigus gamintojo garantijai. Tiesiogiai dirbame su tokiomis prekybos ir serviso įmonėmis, kaip „ServiceNet“, „Senukai“, „Ermitažas“, „Emtoservice“, „AGService“. Atliekame remontus tiek įmonės dirbtuvėse, tiek kliento namuose bei sudarome technikos priežiūros sutartis su įmonėmis ir viešbučiais. Taip pat atliekame planinius technikos profilaktikos darbus ir atvykstame į vietą esant iškvietimui.

Kodėl rinktis mus?

Mūsų paslaugos

Remontuojame vaizdo ir garso techniką, pramoninę elektroniką, visų tipų ir modelių skaitmeninius, veidrodinius fotoaparatus bei skaitmenines ir analogines vaizdo kameras, stacionarius, nešiojamus ir planšetinius kompiuterius, kavos aparatus, indaploves, skalbykles, džiovykles ir šaldytuvus. Smulkią techniką (LCD monitorius, fotoaparatus, kameras, įvairią garso techniką ir televizorius) atsisiunčiame per siuntinių tarnybas, sutaisome ir grąžiname klientui tuo pačiu būdu. Televizorius, kameras, fotoaparatus ir smulkią buitinę techniką remontui galime paimti iš Jums patogios vietos bei grąžinti atgal sutaisytus.

Mūsų paslaugos
Didžiausia patirtis
Geriausia kaina
Patikimas požiūris

Susisiek jau šiandien

ir mūsų elektronikos servisas darbus atliks skubos tvarka!

Kontaktai