eris

      Šneiderio elektronika, UAB įmonė dirba nuo 1993 metų. Serviso užduotis - Elektroninės įrangos remontas - televizorių taisymas, pramoninės elektronikos servisas, šaldytuvų remontas, indaplovių ir skalbimo mašinų remontas namuose ir serviso dirbtuvėse. Esame autorizuotas stambiausių kompanijų - SONY, LG, Samsung servisas. Remontuojame garantinę ir negarantinę kitų gamintojų, kaip Panasonic, Philips, Toshiba, Sharp, Bosch, Siemens, Liebherr buitinę techniką.

      Remontuojame buitinę techniką su tęstine SKC (Serviso Kontraktų Centras) garantija, pasibaigus gamintojo garantijai. Tiesiogiai dirbame su tokiomis prekybos ir serviso įmonėmis, kaip “ServiceNet” “Senukai”, “Ermitažas”, “Emtoservice”, “AGService”. Atliekame remontus, tiek įmonės dirbtuvėse, tiek kliento namuose.

      Remontuojame vaizdo ir garso techniką, vaizdo kameras ir skaitmeninius fotoaparatus, nešiojamus kompiuterius, kompiuterius, planšetinius kompiuterius, skalbykles ir šaldytuvus. Smulkią techniką (LCD monitorius, fotoaparatus, kameras, įvairią garso techniką ir televizorius) atsisiunčiame per siuntinių tarnybas, sutaisome ir grąžiname klientui tuo pačiu keliu. Teikiame tokią paslaugą, kaip Televizorių, kamerų, fotoaparatų, smulkios buitinės technikos paėmimas remontui iš Jums patogios vietos, bei gražiname atgal sutaisytus. Meistrai reguliariai tobulinasi gamintojų organizuojamuose seminaruose, turi sertifikatus atlikti remontus, o įmonės sandėliuose yra sukauptas didelis kiekis atsarginių detalių, arba jas galime atsisiųsti tiesiai iš gamintojų per kelias dienas.

   Sudarome technikos priežiūros sutartis su įmonėmis, viešbučiais. Atliekame planinius technikos profilaktikos darbus ir atvykstame į vietą esant iškvietimui.

Autorizacijos

G.Šneiderio elektronikos įmonė jau aštuntus metus yra autorizuotas SONY, SAMSUNG ir LG servisas Lietuvoje. Todėl galite būti tikri, kad gausite aukščiausio lygio aptarnavimą, kuris yra patvirtintas garsiausių elektroninės technikos gamintojų sertifikatais.

 

sony autorizacija samsung autorizacija lg autorizacija