Autorizuotas elektronikos servisas

Autorizuotas elektronikos servisas

Šneiderio elektronika, UAB įmonė dirba nuo 1993 metų. Serviso užduotis – elektroninės įrangos remontas. Pradėjome nuo televizorių remonto, dabar jau remontuojame visą buitinę techniką, kaip skalbimo mašinos, šaldytuvai, indaplovės, džiovyklės, kavos aparatai ir kita smulkesnė technika. Apsiimame remontuoti ir pramoninę elektroniką, kaip dažnio keitikliai, panelės, įvairūs automatikos moduliai ir plokštės, atvykstame į vietą.

Dėka ilgametės praktikos, įgijome pasitikėjimą daugelių klientų ir jau esame autorizuotas stambiausių kompanijų – Samsung, LG servisas. Remontuojame garantinę ir pogarantinę kitų gamintojų, kaip AEG, Elektrolux, Panasonic, Philips, Toshiba, Sharp, Bosch, Siemens, Liebherr buitinę techniką.

Atliekame remontus tiek įmonės dirbtuvėse, tiek kliento namuose bei sudarome technikos priežiūros sutartis su įmonėmis ir viešbučiais. Taip pat atliekame planinius technikos profilaktikos darbus ir atvykstame į vietą esant iškvietimui.

Kodėl rinktis mus?

Mūsų paslaugos

Remontuojame visų tipų televizorius ir garso techniką, pramoninę elektroniką, staionarius, nešiojamus ir planšetinius kompiuterius, kavos aparatus, indaploves, skalbykles, džiovykles ir šaldytuvus. Smulkią techniką, LCD monitorius, televizorius atsisiunčiame per siuntinių tarnybas, sutaisome ir grąžiname klientui tuo pačiu būdu.

Mūsų paslaugos
Didžiausia patirtis
Geriausia kaina
Patikimas požiūris

Susisiek jau šiandien

ir mūsų elektronikos servisas darbus atliks skubos tvarka!

Kontaktai