Buitinės technikos remontas

Buitinės technikos remontas ir detalių keitimas

Šaldytuvų remontas
Pildome freoną, nustatome freono nuotėkio vietą, keičiame perdegusius kompresorius, šaldymo sieneles, remontuojame ir keičiame valdymo plokštes, šaldytuvą suremontavus jį grąžiname ir pajungiame, suteikiame garantijas, atliekame kitus šaldytuvo remonto darbus.

Indaplovių remontas
Taisome visų tipų indaploves. Reikalui esant patys savo transportu atsivežame indaplovę į serviso dirbtuves, o suremontavus grąžiname ir pajungiame. Atliktam darbui suteikiame garantijas.

Skalbimo mašinų remontas
Atliekame profilaktinius aptarnavimus, keičiame susidėvėjusias detales, o naujas užsakome tik originalias tiesiogiai iš gamintojų, suremontavus grąžiname ir pajungiame, suteikiame garantijas. Parduodame durelių gumas, durelių stiklus, kaitinimo elementus, valdymo blokus ir kitas skalbimo mašinos detales.

Skalbimo mašinų priežiūra:

  • Rekomenduojame po skalbimo neuždaryti skalbyklės durelių, nes remontuojant skalbimo mašinas pastebime, kad reguliariai naudojant „Kalgoną“ skalbyklės būgno vidus pasidengia baltu kalgono sluoksniu, kuris įtakoja ilgesnį detalių džiuvimą, o tai greitina metalinių detalių koroziją. Be to, kalkių ir kalgono druskos gali įtakoti riebokšlių sandarumui, dėl ko prie guolių patenka vanduo ir juos reikia keisti.
  • Nepirkite prekyboje siūlomų dažus sugeriančių servetėlių. Jos yra plonytės ir lengvai per būgno bei durelių gumos tarpą patenka prie drenažinio filtro prieš išpylimo siurbliuką ir užkiša vandens kanalą, ko pasekoje vanduo neišbėga, o servetėlių išėmimui tenka išardyti pusę skalbyklės.
  • Nenaudokite arba retai naudokite druskas skalbiant – būgnas yra nerudijantis, bet jo aliuminio lydinio ašis dėl druskų labai greitai koroduoja ir subyra į smėlį panašius miltelius.
  • Stebėkite kokias skalbimo priemones naudojate. Reklamuojami kvepiantys minkštikliai tirpsta tik esant šiltam vandeniui, o skalavimo metu į skalbyklę patenka tik iki 7 laipsnių temperatūros vanduo. To pasekoje minkšikliai įsigeria į drabužius, skleidžia sintetinį kvapą, bet neminkština ir neišsiplauna skalaujant.

Nemokama konsultacija

Įveskite savo klausimą ar komentarus kontaktinėje formoje ir atsakysime Jums kaip galėdami greičiau.

Jūsų žinutė buvo sėkmingai išsiųsta!
Siunčiant Jūsų žinutę įvyko klaida. Vėliau pabandykite išsiųsti dar kartą.
Didžiausia patirtis
Geriausia kaina
Patikimas požiūris

Susisiek jau šiandien

ir mūsų elektronikos servisas darbus atliks skubos tvarka!

Kontaktai