Televizorių remontas

Televizorių ir jų komponentų remontas ir keitimas

Esame autorizuotas televizorių servisas ir detales užsakome tiesiogiai iš gamintojų, todėl detalių kainos žemiausios, o pristatymo laikas – trumpiausias. Remontuojame komponentų lygmenyje (galime pakeisti tik neveikiančias detales, o ne visą bloką, todėl remonto kaina bus ženkliai mažesnė). Sugedusius prietaisus galime paimti tiesiai iš Jūsų namų visoje Lietuvoje, o po remonto – grąžinti tiesiogiai į Jūsų namus. Atliekame remonto kainos įvertinimą draudimo bendrovėms bei siūlome žemiausias remonto ir detalių kainas.

Esame tiesiogiai autorizuotas SONY, Samsung, LG, Panasonic, Philips, SHARP servisas. Remontuojame Toshiba, Hitachi, JVC, Beko, Vestel, Thomson, Pioneer ir kitų gamintojų televizorius ir monitorius.

Remontuojame LCD, LED, OLED ekranus. Keičiame LED apšvietimo juostas pilnai išardant ekraną. Galime pakeisti WiFi modulius, motinines SSB, T-Con plokštes, maitinimo blokus, kolonėles, ekranus, distancinio valdymo pultus ir kitus televizorių bei monitorių komponentus. Plazminiams televizoriams galime pasiūlyti Y-SUS, Z-SUS, X-SUS, SMPS blokus.

Garantiniam remontui artimiausią serviso centrą arba naujausią programinę įrangą galima rasti tiesiogiai gamintojo puslapyje:

SONY: Garantinio remonto centras | Naujausia programinė įranga
Samsung: Garantinio remonto centras | Naujausia programinė įranga
LG: Garantinio remonto centras | Naujausia programinė įranga

Nemokama konsultacija

Įveskite savo klausimą ar komentarus kontaktinėje formoje ir atsakysime Jums kaip galėdami greičiau.

Jūsų žinutė buvo sėkmingai išsiųsta!
Siunčiant Jūsų žinutę įvyko klaida. Vėliau pabandykite išsiųsti dar kartą.
Didžiausia patirtis
Geriausia kaina
Patikimas požiūris

Susisiek jau šiandien

ir mūsų elektronikos servisas darbus atliks skubos tvarka!

Kontaktai