Dažniausiai užduodami klausimai

Neradus atsakymo į rūpimą klausimą, susisiekite su mumis arba užpildykite kontaktinę formą nemokamai konsultacijai.

Jei būgnas sukasi skalbiant, vadinasi turi ir gręžti. Jei nevyksta gręžimas atkreipkite dėmesį į vandens išpylimą, mašina nepradeda greitai sukti būgno, jei būgne yra vandens. Pirmoje eilėje tikrinkite skalbyklės išpylimo siurbliuko filtrą, paskiau išpylimo žarnos sujungimus, ypač jei žarna prailginta ir žinoma patikrinkite ar neužkimšta pati kanalizacija.

Geriausiai pradėti nuo to, kad ištraukiate skalbyklės išpylimo žarną iš kanalizacijos jungties ir nuleidžiate į vonią, kriauklę, kad matyti ar bėga vanduo. Pirmoje eilėje tikrinkite skalbyklės išpylimo siurbliuko filtrą, paskiau išpylimo žarnos sujungimus, ypač jei žarna prailginta ir žinoma patikrinkite ar neužkimšta pati kanalizacija – dažniausiai tai pasitaiko, kai pajungimas yra po kriauklės sifonu.

Šiuolaikinės skalbimo mašinos yra lengvesnės, bet tuo pačiu jos gali skalbti didesnį kiekį skalbinių. Kad tokia skalbyklė gręžiant stipriai nesipurtytų ir veiktų tyliai yra montuojami įvairūs jutikliai, ir jei bandant pradėti gręžti viršijamas jutiklio numatytas režimas – skalbyklė sustabdo sukimą, truputį pasuka būgną į vieną pusę į kitą, tuom varto skalbinius, kad jie išsidėsytu būgne tolygiai ir gręžiant būtų tolygus balansas, nebūtų mušimo. Jei to padaryti skalbyklė pati nepajėgia – greičiausiai susimezgė dalis skalbinių į krūvą, sukrito į kokį pagalvės užvalkalą, tam tiesiog reikia sustabdyti skalbyklės darbą, atidaryti dureles rankomis išskleisti skalbinius ir sudėjus atgal į skalbyklę paleisti vien gręžimo funkiją.

Taip dažniausiai atsitinka todėl, kad tiesiog prišalo oro kanalai ledu. Priežastis gali būti neuždarytos šaldytuvo durelės, atviras puodas sriubos… tuo metu labai daug oro drėgmės patenka ant šaldymo agregato ir ten storu sluoksniu apšerkšnija, atitirpinimo metu tiek šerkšno nespėja nutirpti ir jis sekančio kompresoriaus darbo metu dar sušala ir užstoja oro srautui patekti į šaldytuvo kamerą.

Toks „gedimas“ šalinamas atitirpdant šaldytuvą 2 (dvi) paras. Vienos dienos nepakanka, nes ten visur yra termoizoliacija ir ledas, kurio temperatūra -30 laipsnių, o aplink 5 cm putos – per parą ištirpti nespėja.

Priežastis – sušalęs vanduo drenažo kanale, atitirpinimo metu nuo šaldymo agregato vanduo negali nubėgti drenažu į specialų indą, todėl jis bėga ant šaldytuvo dugno

Šaldytuvo taisymas – atitirpinti šaldytuvą atidarytomis durelėmis 2 (dvi paras)

Vanduo būgne gali atsirasti dėl vandens vožtuvo kaltės, kai jis po truputį praleidžia vandenį. Būtinas vožtuvų keitimas, iki to užsukti vandens padavimo kraną.

Pasitaiko, kad dėl kanalizacijos problemų vanduo patenka į skalbyklę ir per išpylimo žarną.

Dalis šiuolaikinių skalbimo mašinų turi savybę savaime išpumpuoti būgne atsiradusį vandenį, bet tam ji turi būti įjungta į tinklą.

Dažniausiai toks gedimas pasireiškia dėl LED pašvietimo gedimo. LED diodukai sujungti nuosekliai, panašiai kaip kalėdinės girliandos lemputės, ir jei viena nutrūksta – kitos nebedega, bet būna, kad LED ne nutrūksta, o užsitrumpina tada ekranas šviečia, bet tuo metu kitiems LED diodukams tenka didesnė įtampa, ko pasekoje jie greičiau perkaista ir visviena nutrūksta.

Namuose tokio defekto pašalinti nepavyks, televizorių reikia vežti į servisą ir keisti visus LED, keisti tik nutrūkusius nerekomenduojama, nes dažnai nutrūksta ir kiti, o remonto darbai gana sudėtingi, o visas komplektas LED pigesnis, nei remonto darbų kaina

Galima priežastis – vanduo savaime išbėga iš skalbyklės per išpylimo žarną, tai atsitinka tada, kai kai išpylimo žarna yra nuleista per žemai, vanduo savaime nuteka nesustodamas, nes žarna būna žemiau vandens lygio būgne. Vanduo nuteka, o skalbyklė „galvoja“, kad mažai vandens ir pila paildomai vandens į būgną. Skalbimo metu vanduo šildomas, o kai vanduo įpilamas vis naujas – šildymas vyksta nenustojamai, didindamas elektros sąnaudas.

Skalbimo mašina yra toks prietaisas, kuriam irgi reikalingas aptarnavimas. Dėl drėgmės ir šilumos įvairiuose kampuose kaupiasi nešvarumai, pelėsis…  Kas kelis mėnesius patariama atlikti aptarnavimą – išvalyti durų gumą, išimti ir išplauti skalbimo priemonių stalčiuką, atsukti ir išvalyti išpylimo siurblio filtrą ir po to įpylus truputį acto be rūbų paleisti programą su karščiausia vandens temperatūra. Tuo metu jei yra kalkių ant kaitinimo elemento – jos ištirps, actas ir aukšta vandens temperatūra naikins pelėsį ir blogus kvapus.

Skalbiant rankšluosčius rekomenduojama naudoti programą su aukščiausia vandens temperatūra – tai irgi veikia kaip skalbyklės dezinfekcija. Skalbiant žemoje vandens temperatūroje nedėkite apatinių rūbų kartu su rankšluosčiais.

Nesvarbu, kokio išreklamuoto gamintojo naudojamas minkštiklis – jis pilamas paskutinio skalavimo metu, ir visa ta cheminė medžiaga lieka ant Jūsų skalbinių – patalynės, rankšluosčių, apatinių drabužių… Girdėjau, kad minkštikliai tirpsta šiltame vandenje, bet skalavimo metu vanduo nepašildomas, jo temperatūra yra gal kokia 10 laipsnių. Galima naudoti įvairias natūralias priemones, kaip eteriniai aliejai – prieš tai atskiedus šiltame vandenyje, truputis sodos suminkštins vandenį.

Atrodo, kad jei televizorius neįsijungia visai, tai jo remontas bus labai brangus.

Bet taip klaidinga manyti – dažniausiai tai būna lengviausias, pigiausių detalių reikalaujantis remontas, dažnai detalių kaina net neįtraukiama į  remonto sąmatą.

Bet toks smulkus defektas kaip nešviečiantis pikselis ekrano matricoje kainuotų beveik kaip naujas televizorius.

Nemokama konsultacija

Įveskite savo klausimą ar komentarus kontaktinėje formoje ir atsakysime Jums kaip galėdami greičiau.

Jūsų žinutė buvo sėkmingai išsiųsta!
Siunčiant Jūsų žinutę įvyko klaida. Vėliau pabandykite išsiųsti dar kartą.
Didžiausia patirtis
Geriausia kaina
Patikimas požiūris

Susisiek jau šiandien

ir mūsų elektronikos servisas darbus atliks skubos tvarka!

Kontaktai