Skalbimo mašinų remontas

Mūsų dirbtuvės - Autorizuotas LG, Samsung ir kitų gamintojų servisas. Atliekame garantinį ir pogarantinį skalbyklių remontą vartotojo namuose ir įmonės dirbtuvėse. Atliekame profilaktinius aptarnavimus, reikalui esant keičiame susidėvėjusias detales, suteikiame garantijas. Užsakome tik originalias detales tiesiogiai iš gamintojų, parduodame durelių gumas, durelių stiklus, kaitinimo elementus, valdymo blokus ir kitas skalbimo mašinos detales. Pajungiame skalbykles ir indaploves.

Indaplovių remontas

Taisome visų tipų indaploves servise, atvykstame į namus, reikalui esant patys savo transportu atsivežame į serviso dirbtuves, suremontavus grąžiname. Atliktam darbui suteikiame garantijas.

Šaldytuvų taisymas

Remontuojame sugedusius šaldytuvus kliento namuose ir dirbtuvėse - pildome freoną, keičiame perdegusius kompresorius, šaldymo sieneles, nustatome freono nuotėkio vietą ir pašaliname jas, remontuojame ir keičiame valdymo plokštes, atliekame kitus šaldytuvo remonto darbus.

Patarimai

Remontuojant skalbimo mašinas pastebime, kad reguliariai naudojant "Kalgoną" skalbyklės būgno vidus pasidengia baltu kalgono sluoksniu, visai ne taip, kaip rodoma reklamoje, kur "viskas blizga".  Kalkių arba kalgono sluoksniu pasidengęs vidus įtakoja ilgesniam detalių džiuvimui, kas greitina metalinių detalių koroziją, todėl rekomenduojama po skalbimo neuždaryti skalbyklės durelių. Kalkių ir kalgono druskos gali įtakoti riebokšlių sandarumui, dėl ko prie guolių patenka vanduo ir tenka keisti guolius.

Prekyboje siūlo "dažus sugeriančias servetėles" - jei norite atsikratyti kokių 50eu, galite naudoti, nes tos servetėlės yra plonytės ir jos lengvai per būgno ir durelių gumos tarpą patenka prie drenažinio filtro prieš išpylimo siurbliuką ir užkiša vandens kanalą, ko pasekoje vanduo neišbėga, ir kad išimti tenka išardyti pusę skalbyklės.

Stebėkite, kokias skalbimo priemones naudojate. Šiuolaikinė chemijos pramonė dirba taip, kad audiniai, kuriuose yra gumos dėl kitų skalbimui naudojamų priemonių greitai suyra, dėl to elastinės medžiagos išsitampo ištirpstant gumai, o reklamuojami kvepiantys minkštikliai yra tik cheminis nuodas, kuris tirpsta tik esant šiltam vandeniui, o skalavimo metu  į skalbyklę patenka tik iki 7 laipsnių temperatūros vanduo ir jis nepašildomas, dėl ko minkšikliai netirpsta, o tik įsigeria į drabužius, skleidžia sintetinį kvapą, bet neminkština ir neišsiplauna skalaujant.

Nenaudokite arba retai naudokite druskias skalbiant - būgnas yra nerudijantis, bet jo ašis yra aliuminio lydinio, dėl druskų ji labai greitai koroduoja ir subyra į smėlį panašius miltelius.